KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färglitografi 3991210

nr 399 1210

Färglitografi

Lofoten, Roland Svensson, 30x45

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 mars 2006

5/3 21:31:11 1      Vinnande bud

Roland Svensson 1910-2003